RSS
 

bredni ciąg nieustanny

17 gru

dziś na topie: ustawa oświatowa (to tak naprawde parę dni temu), tzw. organizacja pracy dziennikarzy w sejmie oraz kolumnowe ustawy dezubekizacyjna i budżetowa.
ale to wszystko jest w tle, ponieważ wszyscy pieją na temat blokowania mównicy sejmowej, samego sejmu, działań policji itp, itd. zachodnie, działające w polsce media pieją z zachwytu, bo mają czarno na białym jak ogranicza sie tzw. demokracje w polsce przez ekipe rządzących. sam widziałem tzw. pana polityka – redaktora grabca, który szedł z kamerą filmując działania policji i krzyczał bardzo wyraźnie ( żeby tylko nadać sprawie wyjątkowy charakter): zostawcie kobiety. chciałem mu popdowiedzieć, że bardziej medialne przesłanie by miał gdyby krzyczał: nie bijcie dzieci. musi się jeszcze polityk – dziennikarzyna nauczyć fachu.
organizacja pracy dziennikarzy w sejmie, czy jak wolą „niezależne – niemieckie i sorosowe media typu polityka, czy newsweek ograniczenie wolności prasy zostało przeprowadzone prze obóz pisu jak zwykle – chamsko i z pogardą dla wszystkich, którzy pisem nie są. z drugiej strony, mając taka opozycję owo chamstwo mogę częściowo usprawiedliwić. nie zmienia to faktu, że wszechobecny bałagan królujący na salonach sejmu trzeba było ogarnąć. i to się zaczyna dziać.
najważniejsze jdnak jest w tym to, że absolutnie, powtarzam : absolutnie , ustawa dezybekizacyjna zmieniająca uprzywilejowane emerytury działaczom sb jest potrzebna. ba, konieczna. nareszcie ktoś się na to zdobył.
oczywiście, w zachodnich mediach typu – newsweek mówić sie będzie o zamieszkach, a nie o tym, że w końcu, po latach, oprawcy nie będą mieli uprzywilejowanej w stosunku do swoich ofiar (które często torturowali) emerytur.
a, jeszcze jedno: jak ja się cieszę, żę znikną gimnazja. stracę pracę przez to, jak nic, ale nie zmienia to faktu, że gimnazja to złooooooo
amen.

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz